VELKOPLOŠNÝ TISK

ŘEZANÁ grafika 

     Všechny tisky následně laminujeme, kašírujeme, opracováváme, svařujeme, sešíváme, nažehlujeme, a také samozřejmě instalujeme. 
     Zajistíme tisk a instalaci velkoplošných reklam na budovy, tisk billboardu, plakátů, tapet do interiérů, PVC folií a speciálních látek. 


UKÁZKY použití GRAFIKY PŘI VÝBĚRU technologie TISK

   

     Používáme materiály nejvyšší kvality a tiskneme fotorealistickým tiskem - vhodným pro použití v interiéru a exteriéru. Máme dostatek strojů a můžeme tisknout až do šíře 5m! Materiály odebíráme od všech známých výrobců po celé evropě.

     Poradíme Vám nejlepší variantu tiskového či plotrového materiálu, pro Vaší realizaci - neváhejte se na nás obrátit - VŽDY dokážeme vymyslet nějaké řešení i v těch nejnáročnějších podmínkách a v extrémně krátkých časech. NEVÁHEJTE NÁS proto kontaktovat na níže uvedeném odkaze. 

Polep staré lednice  do designu CocaCola 

Polep obyčejné skříně do grafiky podle DISNEY

Příklady použití ŘEZANÉ GRAFIKY - Folie imitující "pískované" nebo "zmrazené" sklo  

Rozdíl mezi TISKEM a ŘEZANOU GRAFIKOU je hlavně v použité technologii. 

VELKOPLOŠNÝ TISK

ŘEZANÁ GRAFIKA

RENOVACE INFORMAČNÍCH PANELŮ

TECHNOLOGIE ŘEZANÉ GRAFIKY

i starší technologie jako je "řezaná grafika" dokáže být velice zajímavá 

ukázky použití této technologie ze zahraničí:

Nevíte jaká TECHNOLOGIE je pro Vaše potřeby nejlepší? 

Stačí nám napsat, poslat například fotografii místa, kde potřebujete grafiku nainstalovat a v ideálním případě, pokud zašlete i podklady s rozměry místa, dále texty, Vaše logo, druh fontu, popřípadě barevnosti a další podrobnosti, jsme schopni Vám obratem vypracovat i cenovou nabídku. Pokud chcete mít jistotu, že jste zvolili dobře - můžeme se u Vás scela ZDARMA a NEZÁVAZNĚ sejít a díky tomu budeme moci i přihlédnout k faktorům jako jsou místní světelné podmínky, pohledové vzdálenosti, můžeme využít i  stávající staré rámy, konstrukce a mnoho jiného. 

ZAJÍMÁ VÁS Na jakých strojích TISKNEME?