KDO jsme? 

      Jsme skoro již 20 let na trhu fungující dodavatelé reklamy. 

Většina z nás začínala u nyní již "gigantických společností", které se postupně změnili z rodinných menších firem v "továrny na peníze" a to samozřejmě hlavně pro jejich jednatele.        
     Většinou již takové majitele ani nezajímá co VY chcete... nebo co VY potřebujete. Pokud nemáte například dostatek finančních prostředků - nedostanete od takové společnosti nějaké řešení... Prostě máte smůlu .... 
     a to je hlavní důvod proč jsme začali s podnikáním v tomto oboru my.

 MY TVRDÍME, ŽE NA KAŽDOU APLIKACI je STOVKA ŘEŠENÍ    

 "My jsme stáli u zrodu mnoha velkých tiskáren a výrobců reklamy, nastavili jsme jejich výroby, vychytali jsme jejich technologie a lidské zdroje... jenže to stále nebylo prostě "ONO"

JAKÝ JE NÁŠ CÍL?

Od května roku 2015 jsme pod hlavičkou společnosti: DAMI group Invest spol. s r.o. Tato společnost je v rukou jednoho jediného jednatele a díky tomu má tato firma ten správný směr, kterým chceme jít. Nechceme být velká "fabrika" na reklamu, kde projde Vaše zakázka od obchodu až po výrobu přes produkci a grafiku s chybou a nikoho to nebude zajímat. My se o Vaše reklamy prostě staráme... Troufáme si tvrdit, že není produkt, který nedokážeme pro našeho klienta navrhnout, připravit a nainstalovat! Na každou realizace dokážeme vymyslet DESÍTKY provedení přesně podle Vašich potřeb. Máme za sebou širokou škálu náročných a složitých realizací, které nás každý den obklopují nejen v celé ČR, ale i v zahraničí. 

CO JE NAŠE HLAVNÍ ZAMĚŘENÍ?

... určitě VÝZVA a její řešení...

     Mimo jiné jsme polepovali velká dopravní letadla - BOEING 737 / instalovali jsme světelné panely o rozměrech 30x3m a to vše v rekordních časech. Specializujeme se na extrémní instalace / práce ve výškách, ale také na realizace ve velice krátkém čase, proto si nás velice často najímá i naše konkurence, která nemá takové zkušenosti a nedokáže tak rychle reagovat na potřeby klientů. 

     Chceme nadále zůstat "menší" ale o to "lepší" firma.  Zakládáme si na větší péči o naše klienty, kteří se tak mohou věnovat svému bussinesu. My máme všechny Vaše pobočky nafoceny / naměřeny, máme všechna data pohromadě / doladíme si barevnost Vašeho loga do typu zadané realizace a technologie dle nejnovějších trendů a navrhneme Vám vždy to nejlepší řešení (nikoliv nejdražší či naopak nejlevnější)      

     Zajišťujeme pro Vás vše včetně potřebných povolení, schvalování vizualizací v obchodních centrech, zastupujeme Vás při jednání s úřady a SAMOSTATNĚ spolupracujeme s dodavateli staveb, architektem, tak aby bylo vždy vše podle představ klienta a v řádném termínu.


Naše VÝROBNÍ PROSTORY - Středočeský kraj