Veselé Vánoce

KDO JSME A CO UMÍME?

      Jsme skoro již 20 let na trhu fungující dodavatelé reklamy - Většina z nás začínala u nyní již "gigantických společností", které se postupně změnili v "továrnu na peníze", kde nikoho nezajímá co chcete... Ale jde tam již jen o zisk. Opakují se stejné chyby a neustále se jen "debatuje" na otravných poradách. Proto se většina z nás rozhodla jít vlastní cestou a díky tomu, že je trh v ČR menší než v jiných oborech, postupem času jsme se spojili a vytvořili menší společnost, která se věnuje reklamní tvorbě a produkci. 

JAKÝ JE NÁŠ CÍL? 

      Od května roku 2015 jsme pod hlavičkou společnosti: DAMI group Invest spol. s r.o. Tato společnost je v rukou jednoho jediného jednatele a díky tomu má tato firma ten správný směr, kterým chceme jít. Nechceme být velká "fabrika" na reklamu, kde projde Vaše zakázka od obchodu až po výrobu přes produkci a grafiku s chybou a nikoho to nebude zajímat. My se o Vaše reklamy prostě staráme...  Troufáme si tvrdit, že není produkt, který nedokážeme pro našeho klienta navrhnout, připravit a nainstalovat! Na každou realizace dokážeme vymyslet x provedení přesně podle Vašich potřeb. Máme za sebou širokou škálu náročných a složitých realizací, které nás každý den obklopují nejen v celé ČR, ale i v zahraničí. 

CO JE NAŠE HLAVNÍ ZAMĚŘENÍ?

... určitě VÝZVA a její řešení...

      Mimo jiné jsme polepovali velká dopravní letadla - BOEING 737 / instalovali jsme světelné panely o rozměrech 30x3m a to vše v rekordních časech. Specializujeme se na extrémní instalace / práce ve výškách, ale také na realizace ve velice krátkém čase, proto si nás velice často najímá i naše konkurence, která nemá takové zkušenosti a nedokáže tak rychle reagovat na potřeby klientů. Chceme nadále zůstat "menší" ale o to "lepší" firma. Zakládáme si na větší péči o naše klienty, kteří se tak mohou věnovat svému bussinesu. My máme všechny Vaše pobočky nafoceny / naměřeny, máme všechna data pohromadě / doladíme si barevnost Vašeho loga do typu zadané realizace a technologie dle nejnovějších trendů a navrhneme Vám vždy to nejlepší řešení (nikoliv nejdražší či naopak nejlevnější) Zajišťujeme pro Vás vše včetně potřebných povolení, schvalování vizualizací v obchodních centrech, zastupujeme Vás při jednání s úřady a SAMOSTATNĚ spolupracujeme s dodavateli staveb, architektem, tak aby bylo vždy vše podle představ klienta a v řádném termínu.

Staň se fanoušek na FB