Polepy (ne)jen pro Váš domov!

03.08.2020

POPIS PRODUKTU/SLUŽBY:

     Jedná se o polepy z vysoce kvalitní folie od výrobce ASLAN s komůrkovým lepidlem, takže se dá aplikovat bez použití vody a to naprosto bez bublin. Není tedy třeba se obávat jakéhokoliv znečištění v místě polepu. Potřebujeme se jen k polepované ploše dostat a dosáhnout na ní. 

     Folie imituje povrch pískovaného skla, někdy je též nazývána "FROST" folie, umožní průnik denního světla do místnosti, ale naprosto znemožní průhled dovnitř. Tato folie se využívá pro zajištění soukromí nejen v kancelářích, zasedacích místnostech, ale je velmi vhodná do oken, kde se obáváte nepříjemných pohledů sousedů či kolemjdoucích.

     Životnost této folie je až 10 let - zpravidla doporučujeme použití po dobu maximálně 7 let, to je totiž doba, do které výrobce garantuje, že polep snadno odstraníte bez zanechání vrstvy lepidla, které u levnějších folií bohužel na skle zůstane a jeho odstranění je v mnoha případech i několikrát dražší než samotná výroba a instalace celého polepu.

    Samozřejmostí je aplikace folie BEZ jakéhokoliv vyřezaného motivu - pouze zneprůhlední sklo a sklo poté vypadá jako "pískované"

     


JAK SI MŮŽETE POLEP OBJEDNAT?

     Pro zpracování zcela NEZÁVAZNÉ VIZUALIZACE a CENOVÉ NABÍDKY, stačí nám napsat... můžete nám napsat na náš email.: info@reklama-maly.com, nebo se s námi můžete poradit a zavolat na tel.: 777 111 868, popřípadě vše můžete poslat a napsat přes FACEBOOK messenger, Whats up... či jakkoliv jinak. Veškeré možnosti a kontakty naleznete ve spodní části této stránky.

CO JE K TOMU OD VÁS POTŘEBA:

     Stačí nám znát rozměry oken, dveří či jakéhokoliv jiného skleněného povrchu a to ideálně pouze rozměr skla bez rámů a lišt (samy si podle aplikace přidáváme na stranách pro snadnější aplikaci dle motivu a velikosti)

     Ideální pro nás je vidět jak sklo / okno / dveře vypadají, takže perfektní je když máme od VÁS fotografii a to i s podlahou, aby jsme dokázali odhadnout zda-li potřebujeme nějaké schůdky, žebříky, lešení nebo dokonce montážní plošinu... Samozřejmostí je uvedení adresy místa polepu - stačí ulice - číslo popisné a další detaily domluvíme až po odsouhlasení naší cenové nabídky.

     V případě že chcete do "folie" prořezat nějaký motiv - stačí nám zaslat libovolný obrázek z internetu, popřípadě Vaší fotografii čehokoliv CO se Vám líbí a co by jste si představovali.          My si už poradíme s vyhledáním a vytvořením dat pro řezací plotr (musí být v křivkách - nelze tedy vyřezávat fotografie - pouze pokud by byli vektorizovány do 2 barev)

     Pokud si nejste jisti zaměřením, není problém k Vám vyslat technika, který si vše zaměří a budeme tím pádem i ručit za správnost rozměrů a tedy v případě chyby - vše ZDARMA vyrobíme ZNOVU ve správném rozměru. 

příklady "prořezané"grafiky - motivu

příklad realizace

A CO O NÁS NAPSALI NAŠI ZÁKAZNÍCI?